Alışveriş’in En Kolay Şekli
N-Class Mobilya’dan alışveriş yapmak çok kolay! Rahatlıkla alışveriş yapabilmeniz için sizlere 5 ödeme seçeneği sunuyoruz.
Kredi Kartı
Nakit Ödeme
Havale & EFT
Esnek Ödeme
Özel Ödeme

Kredi Kartı ile Güvenli Ödeme
N-Class Mobilya’dan Büyük Fırsat. Bu fırsatı sakın kaçırma! 3 bankanın toplam 12 kredi kartına 18 ay taksit imkanı sunuyoruz.

Nakit Ödeme
Nakit ödemelerinizde alınan ürünün çeşidine göre sizlere sunulacak özel fırsat veya kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Havale/EFT
Ödemelerinizi N-Class Mobilya’ya gelmeden de yapabilirsiniz. Ödemelerinizi Türkiye genelindeki bütün Garanti, Finansbank ve Yapı Kredi şubeleri aracılığıyla N-Class Mobilya Mağazamızın hesabına gönderebilirsiniz.

Telefon Ödeme
Ürün alımlarınızda mağazamızı arayarak satış temsilcilerimiz aracılığı ile telefonla kredi kartından ödeme yapabilirsiniz.

Esnek Ödeme
Ödemelerinizde sadece bir kredi kartının limitine sıkışmadan bütçenize göre birden fazla kredi kartı, havale veya nakit ödeme seçenekleri oluşturabilirsiniz.

Özel Ödeme
Senetsiz, kefilsiz, kredi kartsız ödeme seçeneği! 36 aya varan taksit seçenekleri ile alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıntıları öğrenmek için sizi mağazalarımıza davet ediyoruz.

3 Ay Taksit Ertele
Senetsiz, kefilsiz, kredi kartsız ödeme seçeneği ! Şimdi al 3 ay sonra ödemeye başla. Ayrıntıları öğrenmek için sizi mağazalarımıza davet ediyoruz.