Bütün Alışverişlerinizde Türkiye’nin her yerine (İl Merkezlerine ve İller Arası Yol Güzargahında Bulunan İlçelere) bina kapısı önüne teslimi nakliye hizmeti veriyoruz.

Not: Kurulum Alıcıya Aittir.

Not: İlçeler için bilgi@nclass.com.tr mail adresimizden bilgi alabilirsiniz.

Not: Türkiye geneline dağıtım yapan (Aras Kargo, MNG , Yurtiçi Kargo, vb.) kargo firmalarının fiziki şartları Mobilya taşımaya uygun olmadığından ve ürün teslimatında doğacak (kırılma, hasar, vb.) sorunlara karşı ürünleri sigortalama sorumluluğunu yerine getirmemesinden dolayı firmamız Türkiye geneline mobilya dağıtımı yapan, konusunda uzmanlaşmış İnegöl mobilya nakliye firmalarını tercih etmektedir ve ürünlerimiz sigortalı olarak teslim edilmektedir.

Bu firmaların nakliye amaçlı kullandıkları araçlar çok nadirende olsa bazı il ve ilçe merkezlerine araçların büyük oluşları ve yük yüksekliklerinden dolayı girememe gibi durumlarla karşılanabiliniyor. Genellikle doğu ve güneydoğu bölgelerimize araçların dolum sürelerinden kaynaklanan gecikmeler yaşanabilmektedir. Bahsi geçen nakliye firmalarımız ürünlerimizi siz değerli müşterilerimize en yakın noktalara teslim edebilmektedirler. Bunlar dışındaki oluşabilecek her hangi bir sıkıntıda satış temsilcisi arkadaşlarımıza dönerek bilgi ve destek alabiliriz.

Önemli: Mobilya nakliye firması ile yapılan sevkler 1 veya 2 gün önce size bildirilir, araç şöförünün telefon numarası size verilir teslimat anında adreste ürünü teslim alabilecek kimse bulunmaz ise araç en fazla 20 dk. bekletilebilir aksi durumda ürün size en yakın noktada bizim belirleyeceğimiz bir adrese bırakılır…