1992 yılından bu yana mobilya imalatındaki tecrübemiz, en seçkin mobilya tasarımlarıyla birleşerek çağdaş mobilya konseptinde yeni bir bakış açısıyla mobilyayı yeniden yorumluyoruz. Tüm mobilya tasarımlarımızda insanı ve mekansal ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak kaliteli ve ergonomik ürünler imal etmeyi hedefledik.

N-Class mobilya olarak tüm ürünlerimizde 1. sınıf ürünler kullanmaktayız. Uluslar arası kalite standartlarını barındıran firmamızda ihracat hedefli çalışma ve tüm uluslar arası kalite belgelerine sahip ürünler imal etmekteyiz.

Ürünlerimizi tamamen isteklerinize göre ister klasik, isterseniz de modern tasarıma göre dizayn ediyor, siz kullanıcılarımızın beğenisine göre devamlı olarak geliştirmelerimizi tamamlıyoruz.

Ahşap Tutkusu

Tüm ürünlerimizde birinci sınıf ahşap malzeme kullanmaya özen gösteriyoruz. İmalat kalitemiz uluslararası kalite standartlarındadır. İhracat hedefli çalışmamız dolayısıyla tüm uluslararası kalite belgelerine sahip ürünler imal etmekteyiz. Mobilya tasarımlarımız klasik tasarımların yanında modern tasarımları da içermektedir. Çağdaş mobilya tercihlerinin belirlediği yönelimleri sitemizde bulacaksınız. Sitemizde bulunan tasarım örneklerini evinizin yada mekanınızın ölçülerinize göre yeniden yorumlayıp tasarlayarak size özel çözümler üretmekteyiz.

N-Class Mobilya üretimde kullanılan malzemelerin tamamı 1. sınıf malzemelerden seçilmektedir. Boya işlemi sağlığa zararlı olmayan 1. sınıf Akzo Nobel boyaları ile yapılmaktadır. Tüm imalatlarımız üst düzey tecrübesi bulunan ustalarımızda butik olarak yapılmaktadır.