Garanti
N-Class Mobilya www.nclass.com.tr web sitesi ve mağazamızdan satın almış olduğunuz tüm ürünler üretici firma tarafından garanti kapsamındadır. Tüm ürünlerimiz faturalı olup ürünlerin tamamının 2 ila 10 yıl arasında garanti süresi bulunmaktadır.

Satın almış olduğunuz ürününüzde herhangi bir problem çıkması halinde problem, üretici firma yetkili servisleri tarafından çözüme kavuşturulmaktadır.

Garanti kapsamında bulunan ürünlerin sizin tarafınızdan herhangi bir darbe, yırtılma, çizilme vb tahribe uğratılmaması gerekmektedir.

İade Şartları

N-Class Mobilya www.nclass.com.tr web sitesinden satın almış olduğunuz ürünü aşağıda belirtilen koşullar ile nedenini belirterek iade edebilirsiniz:
* İade işlemi ürünün size teslim edilmesi ile başlar ve fatura tarihini takip eden on (10) gün için geçerlidir.
* İade edilen ürün veya ürünler parçaları, aksesuarları ile birlikte tamamen eksiksiz olarak bize gönderilmelidir.
* İade gönderilen ürünlerin garanti maddesinde belirtilen koşullara uyması gerekmektedir.
* İade edilecek ürünü gönderdikten sonra tarz mobilya müşteri temsil-cilerimiz konuyu takip edip sizleri en kısa sürede bilgilendirecektir.
* İade işlemi kabul edildikten sonra ödemiş olduğunuz tutarın banka hesabınıza veya kredi kartı hesabınıza geçmesi yedi (7) iş günü içerisinde yapılmaktadır. Kredi kartınıza yansıması hususunda bankanızla görüşmeniz gerekmektedir.
İade İşlemleri

Gelen ürün öncelikle İade Bölümü tarafından incelenir, gerekir ise ürün üretici firmaya test etmeleri için gönderilir. İade şartlarına uygun ise iade işlemi başlatılır. Bu işlemin süresi 3 ila 30 iş günü arasında değişmektedir.

İade işlemi onaylandığında size telefon açılarak bilgi verilecek ve isteğinize bağlı olarak yeni bir sipariş verebilmeniz için değişim belgesi, farklı ürün alınabilir belgesi ya da para iadesi yapılacaktır.